fbpx

Názory klientů, kterým jsme prodali nemovitost

Přečtěte si názory našich klientů, kterým jsme úspěšně prodali nemovitost. Zjistíte, že můžeme pomoci i Vám

Jana Studená

prodávající


Pan Ing. Petr Doležal je velice profesionální realitní makléř. Jeho návrh ceny i prezentace prodávaného bytu přispěly k velkému zájmu a následnému rychlému prodeji. Poskytnuté služby ohledně prodeje i administrativy byly zajištěny naprosto bezchybně. Mohu jen doporučit.

Pavel Trnečka

prodávající


Seriozní, komunikativní, znalý věci. Vše šlo rychle bez zádrhelů.

Petra Wichterlová

prodávající


Spolupráci s panem Doležalem hodnotím velmi kladně. Má hluboké odborné znalosti v daném oboru a jeho aktivní přístup značně urychlil vyřešení mého případu. Příjemné vystupování i vizáž spolu s profesionálním jednáním byly na velmi vysoké úrovni. Díky mé pozitivní zkušenosti můžu pana Doležala jen doporučit.

Petr Cetkovský, starosta obce

prodávající


Obec Ivaň pověřila zprostředkováním prodeje dvou parcel pana Petra Doležala. Jednání obce s panem Doležalem v této věci probíhaly na profesionální úrovni, byla věcná a jasná. Samotný prodej majetku se uskutečnil v poměrně krátké době, a to ke spokojenosti jak nás, tak kupující strany. Pan Doležal zajistil veškeré formality tak, že samotný převod pozemku, včetně zápisu v katastru nemovitostí, a připsání požadované sumy na náš účet proběhl bez nejmenších problémů. Za obec Ivaň můžeme služby pana Doležala vřele doporučit.

Kristýna Bendová

kupující


Realitní Agenturu ProRadost rádi doporučíme, konkrétně pana Doležala. Nemuseli jsme se o nic starat, všechno zařídili za nás. Na sebemenší (a hloupější) dotaz odpověděli, vysvětlili, poradili. Bydlení, co jsme díky nim našli, nám maximálně vyhovuje. Vyšli nám vstříc. Děkujeme.

Zařaďte se mezi naše spokojené klienty. Zjistěte, co pro Vás uděláme