fbpx

Profesionální prezentace nemovitosti

budí emoce a zvyšuje hodnotu

Oslovte daleko víc zájemců. Profesionální představení promění nemovitost v místo, do kterého se každý zamiluje na první pohled.

Obraťte všechny trumfy, které rozhodují o výhodném prodeji nemovitosti, na svou stranu. Spolu s home stagingem vyzdvihne profesionální příprava přednosti Vaší nemovitosti.

Otevřete zájemcům trvale dveře a vtáhněte je do budoucího domova

Virtuální prohlídka ušetří čas prodávajícím i kupujícím. Potenciální zájemci si doma v klidu prohlédnou a projdou celou nemovitost. Prohlídku si pak domluví jen skuteční zájemci.

Není výjimkou, že s klientem, kterého oslovila nemovitost díky virtuální prohlídce, na první schůzce rovnou řešíme rezervaci.

Profesionální fotografie

Dokonalé fotografie zapálí touhou bydlet ve Vaší nemovitosti.

Home staging

Krásný dům či byt může být ještě nádhernější. A ziskovější o statisíce.

Videoprohlídka

Dovolí všem zájemcům projít si nemovitost z pohodlí domova.

360° foto a video

Umožní prošmejdit každý koutek budoucího domova.

Letecké foto a video

Pohled z ptačí perspektivy dokreslí celkový dojem.

3D půdorysy

Lepší orientace a možnost plánovat si domácnost.

Odlište svou nemovitost. Nechte ji trvale “otevřenou” a vtáhněte zájemce

Pohodlná “návštěva” každé místnosti

Dovolte zájemcům prozkoumat Vaši nemovitost v klidu. Virtuální návštěva umožňuje projít si každou místnost a porozhlédnout se. V každém pokoji se zastavit, soustředit se na osvětlení, podlahu, okna… Rozhoduje se uvolněně.

Zvýšení zájmu o nemovitost

Krásné fotky a video dávají prodeji další rozměr. Vyzdvihuje Vaši nemovitost v záplavě nudných nabídek. Podporují prodej a dávají zájemců efektivně nahlédnout “dovnitř”.

Vytvoření silného pocitu vlastnictví

Čím víc času stráví zájemce prohlížením, tím víc se s domem či bytem ztotožňuje. Představuje si, kam  umístí gauč, jak si vylepší kuchyň a která místnost bude dětský pokojíček nebo pracovna. Začíná o nemovitosti přemýšlet jako o domovu. Uzavření obchodu je blíž.

Na prohlídku přijdou jen skuteční zájemci

Každá nemovitost má svá specifika a fotky ne vždy dokáží přesně vykreslit reálný stav. Během virtuální či video prohlídky otevřete zájemcům dveře. Provedou pečlivý průzkum, čímž rovnou odfiltrujete lidi, kteří nemají o koupi skutečný zájem.

Připravíme dům, byt, chatu v Prostějově a okolí tak, aby se kupci o nemovitost prali

Využijte při prodeji domu, bytu nebo pozemku plnou podporu moderní vizualizace a našich zkušeností. Získáte konkurenční výhodu, která změní běžný prodej ve výnosný.