fbpx

Marketing a podpora prodeje nemovitosti

přilákejte kupce

Při prodeji nemovitosti nestačí dům či byt pouze nabídnout. Především je nutné ho připravit k prohlídce a prodat. Využijme ke zdařilému prodeji všechny marketingové kanály, které fungují.

Inzerce na běžných realitních serverech nestačí pro lukrativní prodej nemovitosti. Potřebujete komplexní strategii, která myslí na všechno.

S profesionální prezentací a cílenou propagací prodáme Vaši nemovitost rychleji. Prostějovsko znám jako své boty. Vím, na co nakupující slyší, znám jejich potřeby i touhy. Kombinací perfektní přípravy před prodejem a promyšlené marketingové strategie najdeme kupce během pár týdnů.

Profesionální a účinná propagace, záruka mimořádného prodeje

Odhad nemovitosti = správně nastavená prodejní cena

Ideální cenu nemovitosti Vám zajistíme na základě našich dlouholetých zkušeností, ale také podle údajů reálně prodaných nemovitostí, které jsou vedeny na Katastrálním úřadu a jsou propojeny s databází Cenových map.

Specializované realitní servery

Zajistíme placenou i neplacenou inzerci na všech profesionálních realitních serverech. Vaše nemovitost bude vidět všude tam, kde si zaslouží získávat pozornost.

Sociální sítě s nedozírným dosahem

Facebook a Instagram jsou silné zbraně. A my se je nebojíme použít. Vždyť Facebooku u nás používá více než 5 milionů lidí. Trefnou reklamou oslovíme na Olomoucku a Prostějovsku tisíce lidí, kteří se zajímají o koupi nemovitosti.

Placená PPC reklama, která udeří přesně

Kdo hledá dům, byt, chatu nebo pozemek v Prostějově, Olomouci a okolí, ten si díky PPC reklamě svou nemovitost najde. Placené kampaně prostřednictvím Google Adwords a Sklik naleznou zájemce, kteří právě hledají Vaši nemovitost.

Postarám se, aby zájemci Vaši nemovitost našli

Dovolte mi využít ve Váš prospěch všechny možné prostředky, které vedou k rychlému a nadmíru ziskovému prodeji nemovitosti.