fbpx

Home staging

vyčnívejte v sousedství a prodejte nemovitost nejvýhodněji

Uvedením své nemovitosti na trhu soutěžíte se všemi ostatními v okolí. Vyšperkujte ji, načančejte a získejte si lukrativní kupující na svou stranu.  

Představte si, že se ve Vašem okolí nachází více podobných domů tomu Vašemu. Za stejnou cenu. Chcete mít z prodeje co nejvíc, prodat dům rychle, nebo obojí? Znásobte své šance na výhodný prodej službou home staging. Přilákáte perspektivní zájemce o koupi.

Home staging umožňuje budoucím majitelům představit si, jak krásně a útulně vypadá jejich příští domov. Racionální uvažování doplní emocionální spojení, díky kterému ochotně připlatí.

Investice do home stagingu se vám vrátí vyšší prodejní cenou

Home staging zvyšuje hodnotu nemovitosti

Díky home stagingu nemovitost ukážete v nejlepším světle. A přesně to chtějí kupující vidět. Odkryjete maximální možný potenciál, který je pro zájemce rozhodující. Vy byste přeci také nechtěli koupit dům, do kterého se nezamilujete.

S přehledem obhajuje vyšší cenu

Zvýšení vnímané hodnoty jde ruku v ruce s prodejností za zajímavější cenu. Kupující se s Vašimi nemovitostmi seznámí nejprve skrze fotky. Buď zapadnou v šedi, nebo nadchnou. Od nadšení už to je jen kousek k uzavření úspěšného obchodu.

Zesiluje atraktivitu a zrychluje prodej

Domy po zásahu home stagingu získávají šmrnc. V nakupujících budí dojem výlučnosti a nedostatku. Jak pak by ne, když ostatní prodávající v domě téměř ani neuklidí a vyfotí místnosti amatérsky mobilem. Rozdíl poznají hned z prvních fotek a raději se obrátí na Vás.

Přivábí více zájemců k prohlídce

Home staging Vám přivede do nemovitosti více potenciálních zákazníků. Prohlížení a zájem online je fajn, ale teprve osobní kontakt a fyzická přítomnost dokáže zákazníky přesvědčit. Čím víc lidí se přijde podívat, tím se násobí šance na prodej.

Svěřte nám svou nemovitost. Zvýšíme její hodnotu

Připravím společně Vaši nemovitost pro přitažlivou prezentaci na realitním trhu na Prostějovsku. Víme, jak na nakupující zapůsobit. Home staging znásobí šance na velmi výnosný prodej.